Kompleksowa obsługa akcji e-mailingowych

E-mailing to jedna z najpopularniejszych form marketingu bezpośredniego i najskuteczniejsze działanie reklamowe w internecie. W prosty sposób pozwala dotrzeć do sprecyzowanej grupy docelowej – obecnych lub potencjalnych klientów. Dzięki nam możesz dotrzeć do 10,8 mln osób.

98% Internautów posiada pocztę elektroniczną, natomiast 70% internautów deklaruje, że codziennie korzysta z maila. E-mailing pozwala dotrzeć do wybranej grupy potencjalnych klientów z komunikatem reklamowym, który pozwala na interakcję – przeniesienie klienta do sklepu internetowego lub strony internetowej ze szczegółami oferty. E-mailing jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych i najszybciej działających kanałów komunikacji.

Jak zwiększamy skuteczność Twojego E-mailingu?

 • Wybór stosownej grupy docelowej – czyli zdefiniowanie do kogo powinien trafić przekaz reklamowy. Wysyłka e-mailingu realizowana jest tylko i wyłącznie do tych użytkowników poczty elektronicznej, którzy zalogują się do swojej poczty. To oznacza 100% gwarancję dostarczenia maila do osób, które będą miały możliwość go przeczytać.
 • Kreacja e-mailingu, czyli przekaz reklamowy – jego treść i wygląd, to one warunkują, że mail zostanie w ogóle odczytany i skłoni odbiorcę do działania. Zespół Panorama Firm przygotuje kreację na zlecenie Klienta zgodnie z otrzymanymi wytycznymi lub zrealizujemy kampanie na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta.
 • Maile będą trafiać do głównej skrzynki odbiorczej maili, max. 2 w ciągu dnia to oznacza wyższą otwieralność maili, czyli skuteczność kampanii e-mailingowej.
 • Temat jest najważniejszy– chwytliwy, ale nieprzerysowany i nieirytujący, wpłynie na wzrost zainteresowania mailem. Nieograniczone możliwości e-mailingu przyczynią się do stworzenia idealnej wiadomości, która z pewnością nie trafi do kosza odbiorcy. Precyzyjnie określona grupa docelowa, przypuszczalnie zainteresowana daną ofertą, pomoże w uniknięciu potraktowania wiadomości jako SPAMu.
 • Personalny przekaz nadawcy sprawi, że wiadomość zostanie chętniej odczytania.

Oferta Panorama Firm

Oferujemy kompleksową realizację kampanii e-mailingowej.
Baza danych Panorama Firm umożliwia:

 • dobór bazy do wysyłki 
  w tym możliwość precyzyjnego doboru grupy docelowej poprzez kryteria targetowania, takie jak: Miejsce zamieszkania, Płeć, Wiek, Wykształcenie, Branże i Zainteresowania, Zawód .
 • Zapewniamy dotarcie do 10,8 mln osób
 • przygotowanie kreacji (czyli przekazu reklamowego e-mailingu) przez zespół Panorama Firm
 • realizacja wysyłki do wybranej grupy odbiorców
  pakiety od 10.000 do 100.000 odbiorców lub inne dedykowane
 • raport końcowy opisujący efekty kampanii

with Spread Parameter plugin by YD Wordpress Development